Půjčka na dovolenou v Dubaji? Ne vždy se to vyplatí!

Chcete letos vycestovat do nové a ještě neprozkoumané destinace? Netradiční dovolenou plnou luxusu a skvělých zážitků si můžete užít v Dubaji. Letní dovolená v Dubaji? To je sen snad každého cestovatele! Tato destinace nabízí luxus, exotiku a dokonalé prostředí k odpočinku.

Dubaj láká na krásné pláže i luxusní podniky

Dubaj patří mezi vyhledávaná dovolenková místa mladých lidí i rodin s dětmi. Jde o město nabízející luxusní zážitky ve všech ohledech. Krásné pláže, moře, turistické atraktivity, luxusní podniky a restaurace. Široké scenérie na malém prostoru zajistí zábavu na každém metru. Dubaj láká k odpočinku a načerpání nových sil, myslí se však i na aktivní turisty. Drsné hory, písečné duny, zelené parky jsou připravené ke zdolání.

Máte obavy, že je Dubaj nad vaše finanční možnosti? Řešením může být půjčka, je však třeba počítat s nemalými úroky.

Půjčka na dovolenou skvělý nápad nebo nevýhodná hloupost?

Pokud si chcete dopřát hezkou dovolenou u moře, ale nemáte dostatek financí, je půjčka možným řešením. Dovolenou na splátky si můžete sjednat u mnoha společností, ne všechny však nabízejí výhodné podmínky!

Půjčka na dovolenou vám otevře cestu k zážitkům, opalování, poznávání i koupání v moři, ovšem za jistou cenu. Za poskytnutý obnos zaplatíte roční úrok ve výši od 20 do 58%. V praxi to znamená, že vás dovolená v hodnotě 30 tisíc korun po ročním splácení vyjde na 36 až 47,5 tisíc korun. Což tak výhodné zase není. Je tedy na vás, zda vám 14 dní dovolená stojí za to splácení.

Tip na dovolenou:  Eurowings hledá palubní personál. Přichází s novým pracovním modelem
Půjčka na dovolenou skvělý nápad nebo nevýhodná hloupost?
Půjčka na dovolenou skvělý nápad nebo nevýhodná hloupost?

Půjčení si je vždy tak trochu riziko, ovšem jde vcelku logickou záležitost, pokud se peníze použijí na bydlení, podnikání, základní fungování. Dá se však dovolená označit za rozumný důvod půjčky? Převážná většina dlužníků, kteří vyhlašují osobní bankroty a mají problémy s exekučním řízením, začali své dluhové kolotoče právě zbytečnými půjčkami na zcela nepotřebné věci (vánoční dárky, letní či zimní dovolené, příliš drahá technika apod.). Nemůžete-li si dovolit dovolenou u moře, zvolte levnější variantu v podobě dovolené v tuzemsku nebo odpočinku na vlastní zahradě.

U hypotéky přeplatíte, ale získáte tak vlastní bydlení. V případě dovolené vám zbudou pouze krásné vzpomínky.

Snížení nákladů na dovolenou

Pokud nechcete sobě ani svým blízkým pobyt u moře i přes finanční nedostatek odepřít, pak se můžete pokusit snížit jednotlivé náklady na cestu i pobyt. První věcí, kde se dá ušetřit jsou letenky. Na internetu se dají sehnat za skutečně nízké ceny. Vyberte destinaci a kupte si cenově výhodné letenky online.

Snížení nákladů pomůže také volba horšího hotelu, smíření se s menším počtem hvězdiček vám ušetří další tisíce, které vás posunou blíže k realizování své vysněné cesty i bez nutnosti půjčení si.

Čeká vás letos luxusní dovolená v Dubaji nebo koupání na Mácháči?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *