Dovolená v kempu? Dopřejte si chatku u Máchova jezera

Hledáte skutečně dobrodružný výlet plný poznávání, sportu a nových příležitostí? Pak je pro vás chatová osada Elite jako stvořená. Ukážeme vám, co všechno na vás čekat a proč si vybrat ubytování právě tady.

Máchovo jezero je takovým českým Bora Bora. Luxus je tu vidět na každém kroku, ale pokud chcete, můžete tu strávit své volné dny i za velmi přívětivé ceny. Stačí si zvolit stupeň pohodlí, který očekáváte. K mání je vše – od plné penze až po pouhopouhé přespání v chatce.

Když dovolená, tak se vším všudy

Ale nepředstavujete si chatky Máchovo jezero jako malé temné domky se dvěma dvoupatrovými postelemi a kousíčkem prostoru, vhodným jen tak tak pro uložení batohů. Chatová osada Elite nabízí všem zájemcům třeba vlastní ledničku nebo velký rodinný stůl, kde se můžete pohodlně najíst všichni společně.

K mání je klasická polopenze, ale i celodenní stravování se vím všudy. Večeře je pak vždy doplněna teplou polévkou, takže se o pořádné jídlo na závěr dne nemusíte bát. Samozřejmostí jsou i dvě velká veřejná ohniště (s možností zapůjčení grilu), udržované sociální zázemí a množství aktivit pro děti, kterým i po náročném výletu zbyla nějaká ta energie.

Tip na dovolenou:  Kodaň – navštivte dánské hlavní město

Báječný odpočinek během celého roku

Pokud si letos dopřejete během dovolené Máchovo jezero chatky, nemusíte se jen opalovat na pláži nebo si užívat nádherně čistou vodu. K mání je i mnoho sportovního vyžití (šlapadla, volejbalové hřiště, minigolf), plavba parníkem a samozřejmě také výlety na památky v bezprostředním okolí. Vydejte se třeba na hrad Housku, do Liberce a jeho botanické a zoologické zahrady, do aquaparku Babylon a na mnoho dalších míst.

Uvidíte, že ani dvoutýdenní dovolená vám na návštěvu všech zajímavých míst ani stačit nebude, takže se do tohoto půvabného koutu naší země určitě brzy zase rádi vrátíte. Chatová osada Elite Staré Splavy se na váš návrat bude těšit.

Dovolená v kempu? Dopřejte si chatku u Máchova jezera
Dovolená v kempu? Dopřejte si chatku u Máchova jezera

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *