Macha Lake Evening Dusk Mood  - ivabalk / Pixabay

Chystáte se v létě k na dovolenou k vodě? Využijte levného ubytování v chatkách u Máchova jezera

Léto plné letních dní jen láká k tomu vyrazit na dovolenou k vodě. Naštěstí naše krásná země nabízí spoustu příležitostí na výlety a pobyt poblíž vodních nádrží či jezer. Tím nejoblíbenějším je nepochybně Máchovo jezero, které ročně navštíví více než 70 tisíc turistů. Pokud se mezi ně chcete letos zařadit i vy, můžete využít levného ubytování ve středisku Elite Staré Splavy.

Levné a zároveň pohodlné ubytování

Ať už vyrážíte kamkoliv na dovolenou, zaručeně se neobejdete bez pořádného ubytování. To je součástí každého úspěšného výletu, na který bude rádi ještě několik let zpětně vzpomínat. Pokud se rozhodnete strávit svůj volný čas u jedné z nejoblíbenějších vodních ploch u nás, můžete využít ubytování v podobě chatky Máchovo jezero.

Ty provozuje středisko Elite Staré Splavy, kde vám vyškolený personál vyjde vstříc a přivítá vás s otevřenou náručí. Vždy vám tak bude k dispozici místo, kde si budete moci odpočinout po náročném dni plném zážitků a zábavy.

Tip na dovolenou:  Aby letošní dovolená v ČR opravdu stála za to, rezervujte si ta nejkrásnější místa už teď

Areál s kvalitním zázemím nejen pro rodiny s dětmi

Pokud se rozhodnete navštívit Máchovo jezero chatky, očekávejte kvalitu a komfort. Vybírat si tak můžete z plně vybavených chatek s celkem čtyřmi lůžky a chladničkou, do které si lze uložit vlastní potraviny. Využit však můžete i společenské prostory v podobně jídelny s barem či dětského hřiště. Na něm se mohou děti vyřídit a užít si spoustu zábavy na různých prolézačkách, houpačkách či pískovišti.

Samozřejmostí jsou i dvě ohniště, u kterých můžete strávit příjemný večer se svojí rodinou či přáteli – zároveň si lze vypůjčit i dostupný gril. V okolí areálu se můžete těšit i na další sportovní vyžití, díky čemuž lze svůj volný čas trávit aktivně. Přístup budete mít například k trampolínám, kolotoči, šlapadlům, loďkám či minigolfu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *