Nature Walk Forest Tree Wood  - Goumbik / Pixabay

Hotel, který myslí na vaše děti a potěší i Vás? Najdete ho v Jeseníkách

Pokud cestujete s malými dětmi, vždy si vybíráte ubytování s ohledem právě na ně. Je velkou výhodou, když děti mají o zábavu postaráno a Vy si můžete na chvíli odpočinout. Pokud cestujete v létě, je moc fajn oplocená zahrada, na které děti najdou skluzavku, houpačky, pískoviště nebo trampolínu. Pro vodní živly nesmí samozřejmě chybět bazén. V zimě zase oceníme i menší dětský koutek, ve kterém si děti pohrají.

Nasedat, vyrážíme směr Jeseníky

Pokud se rozhodnete trávit svou dovolenou v Jeseníkách, máme pro vás typ na hotel, kde se o vaše děti postarají přímo královsky. Jde o wellness hotel Vista na Dolní Moravě. Tým zkušených animátorů připravuje program pro vaše děti už od rána.

Den plný aktivit

Po probuzení můžete děti poslat na rozcvičku se zdejším maskotem Mamutíkem. Toho si vaše děti jistě zamilují. K Mamutíkovi se pojí i spousta dalších aktivit v tomto areálu. Najdete zde například obřího Mamuta vysokého 13 metrů. V prvním naučném patře tohoto obra zjistí děti zajímavosti ze života mamutů. Dále pak mamut obsahuje různé tunely, jeskyni, lanový šplhací komín, gumové pásy a tobogán. Prostě vše, co mají děti rády.

Další zábavnou činnost najdou malí objevitelé v Mamutíkově vodním parku. Děti tady mohou experimentovat s proudem vody, stavidly, projít brouzdalištěm. Sami si vše mohou zkusit, uchopit, roztočit. Nejen že se skvěle zabaví, ale zjistí, jak se vlastně voda chová a jak je pro nás důležitá. Během letní sezóny mohou vaše ratolesti vyrazit i na noční dobrodružství a plnit záludné úkoly.

Pokud je necháte absolvovat ještě i lesní království, padnou večer do postýlek a usnou, ještě než otevřete pohádkovou knížku. Tento park plný pohádkových domečků umístěných na stromech, lanových mostů, šplhacího tunelu, tobogánů, houpaček a závěsných sítí je prostě parádní. Stejně jako obří pískoviště v podobě Pískového světa. Tady se děti zabaví archeologickými vykopávkami z doby lovců mamutů, najdou zde pískový vlak, užijí si rýžování zlata a budou hledat zvířecí stopy z písku.

Toboggan Run Slip Child Fun - Huskyherz / Pixabay
Huskyherz / Pixabay

Pokud po tom všem budou vaše děti překypovat energií, vyrazte do zábavního parku Amálka. Zdolat zde můžou lezecké stěny, zaskákat si na vzduchové trampolíně a vyzkoušet 3 tubingové dráhy.

Tip na dovolenou:  Aby letošní dovolená v ČR opravdu stála za to, rezervujte si ta nejkrásnější místa už teď

Zábava pro celou rodinu

Společně pak s vašimi dětmi můžete projet všech 25 zatáček Mamutí horské dráhy. Tato adrenalinová jízda dlouhá celé 3 km je zážitkem pro všechny členy rodiny. Stejně jako výšlap na Stezku v oblacích. Sem můžete přijet na kole, přijít pěšky anebo se nechat vyvést lanovkou. Tou vám ochotně přepraví i kočárek pro nejmenší. Ti o něco větší zvládnou se svými rodiči i sjezd na horských koloběžkách. Trasa je dlouhá 15 km a její sjezd vám zabere asi 1,5 hodiny.

Zimní radovánky

Zatímco Vy budete lyžovat na několika navzájem propojených sjezdovkách, o děti se postarají zkušení instruktoři ve skiparku Amálka. Využít můžete i možnost večerního sáňkování nebo sněžnou jízdu na bobové dráze. V rámci hotelový služeb je možné využit také hlídání malých dětí. Může se stát, že nejsou zrovna naladěni na dovádění ve sněhu nebo venku. V tom případě je animátoři rádi pohlídají a Vy si můžete jít užít odpočinku do wellnessu nebo vyrazit na svah.

„Mami, tati, teď utíkám do sauny!“

Uvnitř hotelu najdete dvě různé herny, které jsou rozděleny dle věku dětí. Za vyzkoušení stojí i dětský spa salón navržený přímo pro děti. Co může být lepšího než dovádění ve vodě spojené s aroma masáží nebo bublinkovým snem. A co teprve dětské saunování.

Pohádka na dobrou noc

Po dlouhém dni plném zážitků se děti uvelebí na polštáře a některý z animátorů jim přečte večerní pohádku. Spokojené budou děti i jejich bříška. V hotelu totiž připravují i speciální dětská menu, na kterých si děti pochutnají.

Pokud tedy přemýšlíte o tom, kde strávíte letošní dovolenou, tak Dolní Morava je sázkou na jistotu. V hotelu vám zajistí vše od hlídání až po zapůjčení kočárku, nosičky, vozíku za kolo nebo si vyberete knížku z jejich dětské knihovny. Myslí zde opravdu na vše.

Nature Walk Forest Tree Wood - Goumbik / Pixabay
Goumbik / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *