Vybíráme čtyři místa, kde můžete prožít nejluxusnější exotickou dovolenou

Sníte o pohádkové dovolené a říkáte si, že se na ni jednou vypravíte, nebo už balíte kufry a chystáte se? Sny se mají plnit, ale jak by taková nejluxusnější exotická dovolená měla vypadat a hlavně kam se na ni vydat?

Nejluxusnější exotická dovolená – Top 4 místa

Vybrali jsme nejluxusnější exotické destinace a o každé vypsali zajímavosti, abyste si mohli vybrat, kde se vaše vysněná dovolená uskuteční. Některé možná budete znát, jiné ne, ale všechny jsou opravdu luxusní!

Peter Island, Britské panenské ostrovy

Ostrov Peter Island na Britských panenských ostrovech je vyhledávanou destinací bonitní klientely, která touží po exotice a luxusu. Možná je to kvůli nádherným plážím s bílým pískem, které obklopují 8 km² rozlehlý soukromý ostrov, možná je to kvůli soukromí, které poskytuje. Na Peter Island totiž najdete jen jediný hotel, kterým je Peter Island Resort a noc zde stojí přes 10 000 Kč na osobu. K hotelu se nedostanete jinak, než lodí nebo helikoptérou.

Nejluxusnější exotická dovolená může být na Britských panenských ostrovech
Nejluxusnější exotická dovolená může být na Britských panenských ostrovech

Gold Coast, Barbados

Další luxusní destinace oblíbená hollywoodskými herci a zpěvačkami. Na ostrově Gold Coats na Barbadosu, kterému se také říká malá Anglie, díky jeho anglickému koloniálnímu původu, ráda tráví volné chvíle například zpěvačka Rihanna, která sem pozvala také zpěvačku Katy Perry, když se před několika lety vzpamatovávala z rozvodu. Ubytovat se zde můžete v Sandy Lane resortu, kde si budete vy a případně také vaše rodina, připadat jako doma. Resort je opravdu luxusní a budete v něm mít plný servis.

Tip na dovolenou:  Karnevalové Rio de Janeiro
digitalskennedy / Pixabay

Rosalie Bay, Dominikánská republika

Rosalie Bay je poklidný ostrov vzdálený zhruba 45 minut od hlavního města Dominikánské republiky Roseau. Doporučujeme hotel Rosalie Bay Resort, ve kterém budete mít vše, co byste si mohli přát. Od lázní, přes bazén se slanou vodou, až po posilovnu. A to vše s výhledem na Atlantský oceán. Cena za hotel je kolem 5 000 Kč za noc.

Kamalame Cay, Bahamy

Privátní ostrov vzdálený jen 15 minut letu od města Nassau, které je hlavním městem a komerčním centrem Baham, je obklopený křišťálově čistou vodou. Právě proto je tu tolik oblíbené potápění a poznávání podvodního světa. Ubytování je možné v hotelu Kamalame Cay Resort, ve kterém se ceny pohybují zhruba od 6 000 Kč za noc.

Ať už vyberete kteroukoliv z těchto destinací, z každé dovolené tohoto rázu budete moci dlouhé roky vyprávět, že to byla nejluxusnější exotická dovolená, jakou jste si dokázali představit.

Vybíráme čtyři místa, kde můžete prožít nejluxusnější exotickou dovolenou
Vybíráme čtyři místa, kde můžete prožít nejluxusnější exotickou dovolenou

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *