Dovolená v Keni – ráj na zemi

Masajové, malebná exotická příroda, pláže, moře, domorodé kmeny, to je dovolená v Keni. Lákají vás spíše exotické dovolené a nevíte, jaké město v Keni navštívit? Mimo hlavního města Nairobi doporučuji zavítat do Mombasy, druhého největšího města, které se pyšní svým starobylým vzhledem a největším námořním přístavem. Žije zde zhruba 1 milion obyvatel a město se proslavilo např. i mořeplavcem Vasco de Gamou, který zde při svých cestách zakotvil. Věděl proč. Bílé pláže, čistá pláž… jedním slovem dech beroucí nádhera. Mombasa skýtá na své rozloze nejen lákavá tržiště, tradiční přístav a úzké uličky, ale také chudinské čtvrti a odpad v příkopech.

Zájezdy do Keni

Zájezdy do Keni nabízejí mimo jiné i malé plážové letovisko, které se nachází zhruba 25 km od města Malindi. Jedná se o Watamu, město, které si zamilovali hlavně milovníci potápění, šnorchlování a podmořského života. Mořský národní park plný korálových útesů ve vás zanechá spousty romantických vzpomínek. Během této exotické dovolené můžete pozorovat podmořskou hladinu, hravé delfíny a nebezpečné žraloky. Nenechte si ujít www.exotickapriroda.cz. Mezi další nabízenou a oblíbenou destinaci patří Diani Beach. Toto nejkrásnější letovisko si oblíbila celá řada turistů. 17 km dlouhá pláž s bílým pískem je opravdová romantika. Milovníci nočního života a relaxaci se mohou kochat touto africkou přírodou.

Tip na dovolenou:  Nairobi – exotické výpravy za poznáním

Poznávací zájezdy do Keni

Poznávací zájezdy do Keni nabízejí návštěvu malého městečka Malindi, které leží severně od Mombasy. Pláže, ráj, relax, odpočinek, palmy, křišťálově modrá hladina Indického oceánu a podmořský svět. Zájezdy do Keni nejsou v žádném případě nudnou dovolenou. Při cestě do této země navštivte také Krokodýlí Farmu a Hadí park. O co větší adrenalin se ve vás probere, když si tato zvířata vyzkoušíte sami krmit.

Jak sami vidíte, existuje celá řada míst, které v Keni stojí za to navštívit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *