Chcete se ohřát i v zimě? Poradíme, kam na exotickou dovolenou v prosinci

Prosinec je zimním měsícem s teplotami pod bodem mrazu. A právě takové počasí nemusí vyhovovat každému. Zima, špatná nálada a nechuť do práce. Řekněte těmto pocitům stop a vyrazte za odpočinkem a poznáváním. Ideálním řešením bude zimní dovolená u moře.

Cesta do exotické destinace na několik dnů, v průběhu níž si užijete prosluněných pláží, potápění v čistém moři a hromadu zábavy. Stačí si jen vybrat tu správnou destinaci, která vám svým zaměřením a tamní kulturou bude blízká. A jaká země to může být?

Zimní dovolená u moře? Vyzkoušejte Spojené Arabské Emiráty

Hitem několika posledních let jsou Spojené Arabské Emiráty. Konkrétně je to Dubaj se svým nepřehlédnutelným luxusem. Místo, kde se vám dostane skutečně prvotřídního nadstandardu a možnosti prožít spoustu nezapomenutelných zážitků.

Vsadíte-li na last minute Dubaj, tedy zájezdy na poslední chvíli, určitě se budete moci ubytovat v moderních hotelích za bezkonkurenční ceny.

  • Emirates Grand Hotel,
  • Jumeirah Beach Hotel,
  • Gloria Hotel Dubai,
  • City Max Al Barsha a mnohé další.
Tip na dovolenou:  Neopakovatelný zážitek pro cestovatele - navštivte Maledivy

Velice dostupné ceny, které jsou spojeny s plnohodnotným hotelovým servisem a vynikající gastronomií, ať už půjde o tu místní či jinou. Jestliže vás neláká dovolená tímto směrem, není nic snazšího, než se zaměřit na jiné exotické destinace.

Chcete se ohřát i v zimě? Poradíme, kam na exotickou dovolenou v prosinci
Chcete se ohřát i v zimě? Poradíme, kam na exotickou dovolenou v prosinci

Vyrazte do Thajska či Dominikánské republiky

Exotická dovolená v prosinci se může odehrávat v zemích, o nichž se vám doposud ani nezdálo. Je to například Keňa, Kapverdské ostrovy, Mexiko či Maledivy. Místa, kde si stoprocentně odpočinete od sněhu a naopak načerpáte sílu z nekonečných slunečních paprsků.

Cestujte po světě v zimním období, kde jsou ceny zájezdů nízké a vy tak spojíte dobré s užitečným. Dejte přednost exotice před blízkými místy. Užívejte si v oblastech, kde se průměrné teploty pohybují kolem 27 °C, a vám se nabízí přemíra možností, jak trávit svůj volný čas.

DEZALB / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *