Lake Sunset Lonely Water Alone  - veronikaAnonvm / Pixabay

Aby letošní dovolená v ČR opravdu stála za to, rezervujte si ta nejkrásnější místa už teď

Dovolená strávená v zahraničí má nad sebou aktuálně jeden velký otazník. Ovšem pobytu v tuzemsku pravděpodobně předpisy tak přísnou tvář nenastaví. Díky tomu bude o jakékoliv letní destinace opravdu velký zájem, takže s výběrem té správné byste rozhodně neměli váhat.

Například ubytování u Máchova jezera patří k těm, jež bývá během jakéhokoliv období volna vyprodáno mezi prvními. Není divu, do této oblasti míří lidé z celé republiky, a to bez ohledu na sezónu. A kde ještě zbývají volná místa? Máme tip na opravdovou chuťovku.

Na vše máte zatím ještě dost času

V tomto roce váhá s výběrem dovolené mnohem více lidí než kdy dříve. Nezařazujte se mezi ně a nechte si doporučit tipy na Máchovo jezero chatky v té nejatraktivnější lokalitě. Stačí zamířit do městečka Doksy, resp. do přilehlé obce, nesoucí název Staré Splavy. A co tady na vás čeká?

Právě tady je „Mácháč“ pro ničím nerušené vodní hrátky a další relaxační aktivity jako stvořený. Můžete si vypůjčit lodičky, svézt se parníkem apod. A coby kamenem dohodil najdete také  moderně vybavený aquapark s pestrým vyžitím opravdu pro všechny –  od nejmenších dětí až po dospělé.

Tip na dovolenou:  Mírné zimy nahrávají celoročním výletům – chce to však pořádné zázemí

Ubytování pro skutečné milovníky kvality

A proč právě Doksy? O kulturní vyžití je tu v sezóně rozhodně postaráno a navštívit lze třeba i muzeum nebo útulné hospůdky a kavárny. A chatky Máchovo jezero v klidné a tiché lokalitě vám pak nabídne kemp Elite ve Starých Splavech.

Zapomeňte na nepohodlné (byť dobrodružné) spaní ve stanu a dopřejte si veškerý komfort, který rodiny s dětmi potřebují. A když budete mít chuť vyrazit na výlety do okolí, uvítá vás například  hrad Bezděz, tajemná Houska a spousta zajímavých turistických tras pro pěší výšlapy i cyklistické túry. Zajistěte si skvělé zázemí pro své výlety dřív, než se kapacity zcela naplní! Více se dozvíte na stránkách Elite-stare-splavy.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *